Руска бомба порази жилищна сграда в украинския град Харков, момче, навършило 12 години през септември, е загинало, съобщи Униан.
Под развалините е тийнейджър на 15 години, съобщи началникът на Харковската областна военна администрация Олег Синегубов. Той добави, че спасителната операция продължава.
По думите му издирването се усложнява от факта, че конструкциите на ударената от врага сграда са със сериозни щети и има опасност от срутване.
Бомбата се е взривила на четвъртия етаж на висока жилищна сграда, поясни Синегубов. Ударът е причинил пожар и е разрушил по-голямата част от един от входовете на блока.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2252
2
31.10 2024 в 13:05
17049
1
31.10 2024 в 12:19
ЗСУ строят укрепления в Чернихивска област, а Европа и САЩ се чудят, да предадат ли, каквото са обещали или не повече от 10%... Нищо де, те и за Чехословакия и Полша са викали пак, няма страшно... А после Де Гол се правил на гоуем ген'рал от Лондон...
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск