Русия твърди, че американски бомбардировачи са приближили границата й

OFFNews 24 March 2024 в 21:07 8964 4
МиГ-31

Снимка Getty Images

МиГ-31

Руското министерство на отбраната днес обяви, че е вдигнало по тревога изтребител МиГ-31, след като два американски бомбардировача B-1B са приближили руската граница над Баренцово море.

Американските бомбардировачи са се отклонили от курса си към руската граница, след като изтребителя ги е приближил, твърдят от министерството на отбраната в Москва.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    2610

    4

    Бълг

    25.03 2024 в 09:46

    Едно старо руско самолетче изпрашило два огромни американски бомбардировача??? Това лъжлива руска смешка.

    24373

    3

    dolivo

    25.03 2024 в 08:53

    аха, малко показно навлизане да бяха направили

    ама трябва да сме снизходителни към Руските таралясници - изстрелваш 10000 ракети с дизайн от 1960-та, и е направо чудо как под 1% не се отклоняват до София чак

    4261

    2

    БотоксПутю

    25.03 2024 в 00:20

    Щом руски крилати ракети навлизат във въздушното пространство на натовска държава, защо американски самолети да не се доближават до границите на кочината? Ако въобще, това за американските бомбардеровачи е вярно.

    1800

    1

    Дядо Праз

    24.03 2024 в 21:29

    Алоо ,това е толкова МиГ 31 колкото аз съм китайски мандарин.Миг 29 СМТ е, или т.н. МиГ 35.

     
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша