Полицейски патрул в Солун спасил 11-месечно бебе, забравено от родителите си на балкона.
По време на патрула си в центъра на града те забелязали плачещо бебе в количка на балкона на апартамент на четвъртия етаж на жилищна сграда.
Оказало се, че родителите и другите им три деца спят вътре със затворени балконски врати, съобщават гръцките медии.
Родителите са чужденци - 36-годишен мъж и 35-годишна жена, посочват от полицията. Те разказали, че са извели бебето навън, за да се охлади, пише thesstoday.gr.
Според публикацията двамата родители са българи. Срещу тях е образувано досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-60
4
17.06 2025 в 15:15
15925
3
17.06 2025 в 12:08
-1243
2
17.06 2025 в 11:56
4057
1
17.06 2025 в 11:07
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му