Родители забравиха бебето си на балкона, полицаи в Солун чули плача му

OFFNews 17 June 2025 в 10:54 3320 4

Снимка Pixabay

Полицейски патрул в Солун спасил 11-месечно бебе, забравено от родителите си на балкона. 

По време на патрула си в центъра на града те забелязали плачещо бебе в количка на балкона на апартамент на четвъртия етаж на жилищна сграда.

Оказало се, че родителите и другите им три деца спят вътре със затворени балконски врати, съобщават гръцките медии.

Родителите са чужденци - 36-годишен мъж и 35-годишна жена, посочват от полицията. Те разказали, че са извели бебето навън, за да се охлади, пише thesstoday.gr. 

Според публикацията двамата родители са българи. Срещу тях е образувано досъдебно производство. 

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -60

    4

    4I4ATA

    17.06 2025 в 15:15

    мръсни ма*****

    15925

    3

    bls

    17.06 2025 в 12:08

    "36-годишен мъж и 35-годишна жена" с 4 деца. Да, тия са български граждани, но на бас, че не са баш българи. Аз българин на 36 години с 4 деца не познавам. Виж, ромеи доста такива има.

    -1243

    2

    Октим

    17.06 2025 в 11:56

    Как не забравиха да се наплюскат, напият или да си легнат??? А после претендират за уважение към родителите ...

    4057

    1

    IvoIvo

    17.06 2025 в 11:07

    Отвратително просто!