Родители на двама от загиналите при атаката срещу американското консулство в Бенгази заведоха дело срещу Хилъри Клинтън, която заемаше поста държавен секретар по време на нападението през 2012 г.
При атаката загинаха четирима американци, сред които и посланикът.
Близките на двама от загиналите са категорични, че вина за нападението има и фактът, че Клинтън е използвала личната си поща за служебна кореспонденция. По думите ѝ по този начин тя е рискувала хакерски атаки и попадане на секретна информация във вражески ръце.
Освен това според родителите в интервюта Клинтън е оклеветила синовете им.
Искът е заведен чрез правозащитната организация "Фрийдъм уоч".
Хилъри Клинтън беше оправдана за действията си от комисията към Камарата на представителите в Бенгази и от ФБР.
Тя нееднократно обяви, че поема пълна отговорност за действията си, но подчерта, че никога не е консултирана относно молби за налагане на допълнителни мерки за сигурност в дипломатическата мисия.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
3
10.08 2016 в 12:51
Тези родители са агенти на КГБ(което го няма от 30 год.)....
Целта им е да омаскарят НАЙ-ДОСТОЙНАТА....НАЙ-КРАСИВАТА...НАЙ-УМНАТА...НАЙ-ИНТЕЛИГЕНТНАТА.... .ЕДИНСТВЕНИЯТ правилен избор за президент на НАЙ-ДЕМОКРАТИЧНАТА...НАЙ-ПРАВОВА...НАЙ-ЧОВЕКОЛЮБИВА...страна във Вселената.....
Вече е неоспорим факт, че има един тестис повече от Бил Клинтън....
19207
2
10.08 2016 в 11:56
25374
1
09.08 2016 в 23:36
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов