Празникът на демокрацията свърши. Това, уви, всъщност е дъното, казвам го без сянка на злорадство, коментира председателят на комисията по външни работи на горната камара на руския парламент Константин Косачев по повод събитията във Вашингтон от вчера вечерта.
Според него Америка е изгубила правото да определя дневния ред и да го налага на другите.
Губещата страна този път има основателни причини да обвинява победителите във фалшификация. Очевидно е, че американската демокрация куца и с двата крака, заяви руският сенатор.
Според Косачев Америка вече е разделена наполовина и двете равни по сила половинки винаги ще оспорват всички резултати от избори, които не са в тяхна полза.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел