Путин честити на Тръмп по телефона

OFFNews 21 January 2017 в 12:51 5603 3
Путин честити на Тръмп по телефона

Руският президент Владимир Путин се очаква да се обади на новия американски президент Доналд Тръмп през следващите дни, за да го поздрави по случай встъпването му в длъжност.

Това заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, цитиран от РИА Новости.

ТАСС също цитира Песков да казва, че е невъзможно да се разреши по конструктивен начин кризата в Сирия без участието на САЩ.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    69999

    3

    Red or Dead

    21.01 2017 в 15:29

    @пУйче.....барабойко ли ти каза:)))))))

    Апропо, има ли значение къде ще е!?!?!?
    Ама на теб ти е простено, гробаджиите не знаете що е туй....СИМВОЛИКА и има ля тя почва в ГРОБ;)

    Пазиш ли книжната вулийка;) не ми благодари, за наша скромност е мисия да помагаме на хората....карма, кво да правиш....

    69999

    1

    Red or Dead

    21.01 2017 в 13:05

    Засега по телефона.......скоро очакваме и тет а тет в Кремъл..
    Ну, давайте....ЦЕЛИЯТ прогресивен свят е вперил взор изпълнен с НАДЕЖДА във ВАС.....очакваме НАЙ-ПОСЛЕ пълно унищожение на цялата ПРЕСТЪПНА ЛБГТ шайка престъпници начело с рептила дьорд-олицетворението на PURE EVIL....
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026