Херцогът на Единбург е приет в болница във вторник вечерта "като предпазна мярка", след като се е почувствал зле, съобщи Бъкингамският дворец.
99-годишният принц Филип е откаран в болница "Крал Едуард VII" в Лондон, се добавя в изявлението.
Източник от двореца заяви пред BBC, че херцогът пътувал до болницата с кола, където бил приет като предпазна мярка по съвет на лекаря си.
Очаква се той да остане в болница няколко дни за наблюдение и почивка.
Източникът обяснява, че принц Филип се чувства зле от няколко дни, но това не е свързано с коронавирус. Прегледан е от лекар и след това е откаран в болница, но това не е приемане по спешност, добави източникът.
Кралицата остава в Уиндзор.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни