Испанската оперна звезда Пласидо Доминго е бил изписан от частната болница в Мексико, където беше приет заради усложнения, предизвикани от коронавируса. За това съобщава CNN, позовавайки се на източник от мексиканските здравни власти.
По-рано представител на певеца съобщи, че Доминго е бил приет в болница в Акапулко заради усложнения от коронавируса.
Представител на департамента по здравеопазване в щата Гереро, където се намира Акапулко, уточнил пред CNN, че певецът е напуснал болницата и се е прибрал в дома си. По информация от източника състоянието на 79-годишния Доминго е стабилно.
Известният изпълнител съобщи, че е инфектиран, на 22 март.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни