
Председателят на парламентарната група на управляващата партия "Единна Русия" Владимир Василев призова "ръководството на страната си" да доставя оръжия в Донбас.
"Единна Русия" подкрепя и провежда политиката, водена от администрацията на президента Владимир Путин.
Владимир Василев призовава да се помогне на самопровъзгласените "Донецка народна република" и "Луганска народна република" с оръжия.
"Загрижени сме по въпроса за защитата на живота на руските граждани и сънародници, живеещи на територията на ДНР и ЛНР. Вярваме, че не можем да оставим хората на милостта на киевския режим в условията на предстояща агресия", заяви председателят на ПГ на "Единна Русия".
Той допълва, че трябва да се "предприемат всички мерки за гарантиране на безопасността на гражданите".
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Johnny B Goode
Путин се оплакал на Нихамер, че Украйна саботирала мирните преговори
Ivo RadAr
Как пропагандната машина на Сталин изтрива хора от снимките
230 млрд баксов
Китай затваря въздушното си пространство за Боинг и Еърбъс на руски авиокомпании
Lyubo
БСП гласуваха против приемането на Националния план за въвеждане на еврото