Телата на четирима души са открити след опустошителен пожар в дома на бившата американска тенис звезда Джеймс Блейк във щата Флорида, САЩ, съобщава "Би Би Си".
Неидентифицираните жертви са открити вчера сутринта след подаден сигнал в пожарната.
Блейк не е бил в имението, като домът, оценен на $1,5 млн. долара, е бил даден под наем.
Според местната полиция ще минат дни, докато стане безопасно за влизане в имението за разследване на трагичния инцидент.
Джеймс Блейк прекъсна с професионалния тенис през 2013 година след силна 14-годишна кариера. През 2006 година Блейк бе един от топ играчите в световната ранг листа.















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия