
Руският президент Владимир Путин пристигна във виетнамския град Дананг, където днес и утре ще участва в срещата на върха на Азиатско-Тихоокеанското сътрудничество (АТИС), съобщи ТАСС.
Очакваната среща на руския държавен глава с американския му колега Доналд Тръмп обаче, за което съобщи прессекретарят Дмитрий Песков, няма да се състои.
Договореност не е постигната, поради несъгласие за часа между двете страни, информира говорителят на Белия дом Сара Сандърс, минути преди Тръмп да кацне в Дананг, цитирана от АФП и Фокус. Сандърс обаче не изключи възможността двамата президенти да се срещнат и да си кажат "здравей", според телевизия Ей Би Си.
Руският президент Владимир Путин е готов да се срещне с американския си колега Доналд Тръмп по време срещата на срещата във Виетнам, съобщи преди ден външният министър на Русия Сергей Лавров, цитиран от РИА Новости.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След като мъж издъхна от жесток побой в Пловдив: Задържани са тийнейджъри
Русия разполага севернокорейска ракетна част във Воронежка област
След като мъж издъхна от жесток побой в Пловдив: Задържани са тийнейджъри
Радев призова чуждите политици да не бързат да заклеймяват страната ни в антисемитизъм