Поредната жертва на училищна стрелба в САЩ загина снощи в Колорадо, съобщиха световните медии. 17-годишна гимназистка Клеър Дейвис, която бе простреляна в лицето от свой съученик на 13 декември, загина, след като лекарите се бориха за живота й повече от седмица. Инцидентът, при който пострада момичето, в учебно време на 13 декември. Тогава 18-годишният Карл Пиърсън от гимназията Арапахо, Денвър, е внесъл пистолет в училище, за да се саморазправи със свой учител, от когото бил недоволен. Междувременно Пиърсън се скарал със свои съученици и открил стрелба. Клеър Дейвис бе откарана веднага в болницата, но бе простреляна в главата и състоянието й бе тежко. Учителят, който е бил мишена на Пиърсън, успял да напусне сградата, щом разбрал, че гимназистът го търси.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец