
Британският министър по Брекзит пристигна неочаквано днес в Брюксел за среща с главния преговарящ на ЕК Мишел Барние. Събират се и посланиците на страните от ЕС, съощава БНТ.
До утре трябва да стане ясно дали ще има споразумение между ЕС и Великобритания. Ако такова бъде постигнато, то трябва да бъде одобрено на срещата на европейските лидери, посветена на Брекзит в сряда вечерта.
Европейският съюз и Великобритания са постигнали споразумение относно основните параметри за излизането на Обединеното кралство от Съюза, съобщиха в неделя пред Politico дипломатически източници от Брюксел, предава Reuters.
Трима неназовани високопоставени евро-дипломати са заявили пред британската агенция, че е постигнато споразумение за условията на Брекзит, но запознати с преговорите източници са отрекли това да е истина.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11162
1
14.10 2018 в 22:15
Руснаци масово наемат жилища в Грузия и Армения, страхуват се от мобилизация
Почина кралицата на кънтри музиката Доли Партън
Шефът на ЦРУ пристигна изненадващо в Москва
Русия ще отнема активи на фирми, атакувани от дронове
Откриха дрона край Царево