Принцесата на Уелс Кейт Мидълтън се появи неочаквано заедно със съпруга си Уилям по време на посещение в Саутпорт, където двамата проведоха среща със семействата на три деца, убити при нападение с нож през юли, предаде Би Би Си.
Това е първият официален публичен ангажимент на Кейт Мидълтън, откакто приключи лечението ѝ с химиотерапия.
Кралски източници твърдят, че тя е решила да се присъедини към принц Уилям, за да покаже своята „подкрепа, съпричастност и състрадание към местната общност“. Двойката разговаря със спасителите, които са помогнали на мястото на опустошителното нападение с нож в северозападния крайморски град.
Посещението на кралската особа в Саутпорт беше планирано като скромно събитие, за да може да се прекара време насаме със семействата на трите загинали деца и с учителя по танци, който е присъствал по време на нападението.
След като химиотерапията ѝ приключи, принцесата на Уелс започна постепенно да се връща към работата си.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни