
Пътник на самолет на голямата германска авиокомпания "Луфтханза" е бил арестуван, след като неколкократно опитал да отвори вратата към пилотската кабина по време на полет от Франкфурт до Белград, съобщава Асоиейтед прес.
Очевидец е разказал, че мъжът е удрял по вратата на кабината и е заплашвал да свали самолета, докато е летял над Австрия. Хора от екипажа и други пътници са успели да го спрат и да го обуздаят през остатъка от полета.
Според белградския таблоид "Блиц" пътникът е бил йорданец с американски паспорт. Той е бил задържан от полицията, след кацането на самолета в Белград и отведен за разпит.
Сръбски прокурор е наредил мъжът да бъде задържан под стража за 48 часа на основание застрашаване на обществената сигурност.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Сиренето вече няма да е сирене: МЗХ променя стандарта, така че да купуваме само бързозрейки
TikTok предизвикателство? В Пазарджик спасиха дете след предозиране с парацетамол
ГЕРБ и БСП удариха рамо на Пеевски: Отказаха да разследват влиянието му в съдебната власт
ПП-ДБ няма да подкрепят бюджета на първо четене, търсят независими кандидати за регулаторите