Хакери проникнаха в уебсайтовете на редица руски федерални агенции. Навсякъде вместо заглавната страница на уебсайта е инсталирана една и съща снимка, съобщава Телеграм.
От атаката пострадаха:
- Федералната агенция за водни ресурси;
- Пътната агенция;
- Затворническата служба;
- Държавната агенция за управление на собствеността;
- Агенцията по въпросите на младежта;
- Антимонополната служба;
- Федералната агенция за техническо регулиране и метрология;
- Федералната агенция за железопътен транспорт;
- Федералната агенция за морски и речен транспорт;
- Федералната агенция за националностите.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7450
3
09.03 2022 в 06:14
"Ти правиш същото срещу което се бориш".
Не, тролче, ако някой посегне да ме души, а аз го удуша - не се боря против дишането. Прибягвам до самоотбрана и реагирам реципрочно.
Както след като Европа и САЩ затвориха въздушните си пространства за Русия, тя реагира реципрочно и затвори своето никому ненужно въздушно пространство за тях. Ти каза ли тогава на гаспадарите си, че се превръщат в това, срещу което се борят? :D
-5580
2
08.03 2022 в 20:06
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел