Здравословното състояние на бившия съветски президент Михаил Горбачов е „много лошо”, съобщи журналистът Алексей Венедиктов.
Движи се много трудно, натрупаха се много болести - на 88 години е, но с главата му всичко е наред, допълва Венедиктов.
През последните две години положението е много лошо, вече шест месеца той живее в болница, казва още Венедиктов, съобщи БГНЕС. По думите му Горбачов следи за новините от смартфон или таблет.
Бившият президент научил за сериала „Чернобил”, но отказал да го гледа, защото „му е тежко”.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел