Бедствие

Гигантска дупка погълна 12 коли на паркинг в щата Мисисипи

OFFNews 09 November 2015 в 10:44 5044 3
Гигантска дупка погълна 12 коли на паркинг в щата Мисисипи
Снимка: abc7.com

Гигантска дупка зейна на паркинга на ресторант в американския щат Мисисипи и погълна 12 автомобила, съобщи The Guardian.  Няма пострадали.

Предполага се, че дългият 120-метров и широк около 15 метра улей в земята се е разтворил след проливни дъждове.

Специалисти работят по необичайния случай в Мисисипи. Клиентите на ресторанта разказват, че са чули силен трясък и когато излезли паркингът вече изглеждал като една голяма дупка.

Клиентът на ресторанта Гуендолън Файкс каза пред The Guardian, че той и дъщеря му са паркирали автомобила си и са влезли в заведението точно три минути преди случилото се.

"Бяхме стояли точно три минути преди чуем "бум" и когато излязохме видяхме, че колата на дъщеря ми беше пропаднала в дупката", заяви Файкс.

Ресторантът е отворил врати едва преди седмица. Строителите му твърдят, че всичко по обекта е изпълнено според изискванията.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!