Бившият президент на САЩ Джордж Буш-старши е приет в болница в щата Мейн, съобщава CNN.
93-годишният Буш се е почуствал изтощен в неделя, а кръвното налягане паднало, заяви говорител на семейството в социалната мрежа „Туитър“, предава Reuters.
Буш най-вероятно ще остане в болницата за няколко за наблюдение, заяви говорителят.
President @GeorgeHWBush was taken to Southern Maine Health Care (@SMHCHealth) today after experiencing low blood pressure and fatigue. He will likely remain there for a few days for observation. The former president is awake and alert, and not in any discomfort.
— Jim McGrath (@jgm41) May 27, 2018
Миналият месец бащата на Джордж Буш - младши беше приет в болница заради инфекция, само ден след погребението на съпругата му Барбара. Той беше освободен от болницата на 4 май.
Медиите припомнят, че Буш се е преместил за лятната ваканция в щата Мейн, малко след смъртта на съпругата му. Последната му поява пред медии беше на съботна закуска с ветерани.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11000
2
29.05 2018 в 09:03
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други