Бившият президент на САЩ Джордж Буш е бил изписан от болницата в неделя.
91-годишният Буш беше приет за лечение в болницата в Мейн, след като в сряда си счупи вратен прешлен, падайки в дома си.
По думите на представителя му Джим МакГрат Буш е много благодарен относно лечението и се е завърнал у дома си в Кенебънкпорт.
"Той е в достатъчно добро състояние, за да е възможно да продължи възстановяването си вкъщи", обясни МакГрат за Асошиейтед Прес.
Според лекарите Буш няма неврологични увреждания. Той е счупил втория си вратен прешлен, но няма щети по гръбначния стълб.
Бившият президент ще се възстанови напълно след между 3 и 4 месеца.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии