Четвърти британски министър е със симптоми на коронавирус

OFFNews 01 April 2020 в 19:08 1694 0
Четвърти британски министър е със симптоми на коронавирус

Снимка Wikimedia

Четвърти член на кабинета във Великобритания се самоизолира, след като е проявил симптоми на коронавирус, предаде Би Би Си. 

Министърът на отбраната Бен Уолъс заяви, че към момента е във форма и продължава да работи. 

Премиерът Борис Джонсън и здравният министър Мат Ханкок са в самоизолация, след като тестовете им за COVID-19 се оказаха положителни. 

Алистър Джак, министърът, отговарящ за Шотландия, обяви на 29 март, че има вирусни симптоми и също е в самоизолация.

Това стана само ден, след като се разбра, че Джонсън и Ханкок са заразени. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026