Черногорска министърка е приета по спешност в болница у нас

OFFNews 29 July 2021 в 21:30 9782 0
Черногорска министърка е приета по спешност в болница у нас

Снимка Saša Matić/Vlada Crne Gore

Министърът на образованието, науката, културата и спорта на Черна гора Весна Братич е приета по спешност в болница в София, съобщи черногорската информационна агенция MINA.

Братич е пристигнала у нас в понеделник, но във вторник е хоспитализирана в болница заради влошено здравословно състояние.

Министърът е у нас на официално посещение. 

Във вторник тя се срещна с министъра на културата Велислав Минеков, с когото подписаха Програма за сътрудничество в областта на културата между двете ресорни министерства за периода 2021-2023 г.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026