20 души загинаха при верижна катастрофа в Мексико

OFFNews 13 February 2016 в 13:47 3468 0
20 души загинаха при верижна катастрофа в Мексико

20 души загинаха при верижна катастрофа на пътя между мексиканските градове Пуебла и Орисаба.

При инцидента са се ударили над десет автомобила.

Автобус превозващ любителски футболен отбор се е сблъскал с камион. След това в тях са се сблъскали още автомобили. 

Пострадали са повече от 40 души, съобщават местните спасителните служби.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото