Всички копейки заедно: И Костадин Костадинов пристигна в Москва за парада

OFFNews 08 May 2025 в 15:34 11484 12
Костадин Костадинов

Снимка БГНЕС/архив

Костадин Костадинов

Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов пристигна в Москва. 

Вече сме в Москва по повод отбелязването на 80-та годишнина от Великата отечествена война и победата над фашизма, обяви във фейсбук Коста Стоянов – народен представител, който е заедно с Костадинов и Веселин Митев - общински съветник от „Възраждане“ в Общински съвет Добрич в руската столица.

Ще бъде на парада в Москва на 9 май, обяви Костадинов по Нова тв ден по-рано.  

Подписването на споразумение с партията на Владимир Путин "Единна Русия" той обясни с многовекторност на своята формация: "Можем да бъдем едновременно с Русия и САЩ", каза Костадин Костадинов. 

Евродепутат от групата "Обнови Европа" повдигна вчера въпроса за споразумение между представители на "Възраждане" и руската страна и поиска Европейският парламент да разследва дали Москва не плаща на представители на "Възраждане".

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3066

    13

    alcom4

    09.05 2025 в 13:44

    Национал поредатели ,като този мангал Копейкин..винаги е имало и ще.има !ЗавИ си от нас колко, да търпим такива.

    3010

    12

    Зла свекърва

    09.05 2025 в 06:27

    Пътните знаци и билбордове в цяла североизточна България са осеяни от знаци "Z". Тези национални предатели подготвят военно нападение над България и демонстрират вярност към държава и режим, които са враждебни на България.

    2030

    10

    baba Yaga

    08.05 2025 в 21:01

    Да стои там на прибиране няма да се допусне

    3935

    9

    Constanza

    08.05 2025 в 20:45

    С удвоени усилия започвам да се моля едно дронче да удари трибуната.

    3028

    8

    Valioka

    08.05 2025 в 20:05

    Тъпак, не можете да сте нито с русия, нито със САЩ... Можете да бъдете само с путин и Тръмп.

    2247

    7

    Деспин Митрев

    08.05 2025 в 19:26

    "Европейският парламент да разследва дали Москва не плаща на представители на "Възраждане""..., защото булгурските служби са руски ли???

    1905

    6

    ddd1

    08.05 2025 в 18:25

    Да си остават там.. не ни трябват тук

    2878

    5

    Johnny B Goode

    08.05 2025 в 18:25

    "Можем да бъдем едновременно с Русия и САЩ"

    Може и с марсианците да бъдете, ако има шанс някой лев да падне от там.

    6789

    4

    GB

    08.05 2025 в 18:12

    "...80-та годишнина от Великата отечествена война и победата над фашизма"


    Уж късият бил историк ли, етнограф ли, пък неграмотен.

    На 9 май и в русия подписват, повторно, за великата пропаганда, споразумението за капитулация.

    9 май - край на ВСВ в Европа.
    Каква отечествена война какви пет копейки?!

    Освен ако не пропагандират, че за тях т.е. рашистите, започнали с нацистите ВСВ за разделяне на Европа, Европа им е родното отечество?!
     
    X

    Бензин няма. Фронтова линия с Камен Невенкин 17.06.2026