Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов пристигна в Москва.
Вече сме в Москва по повод отбелязването на 80-та годишнина от Великата отечествена война и победата над фашизма, обяви във фейсбук Коста Стоянов – народен представител, който е заедно с Костадинов и Веселин Митев - общински съветник от „Възраждане“ в Общински съвет Добрич в руската столица.
Ще бъде на парада в Москва на 9 май, обяви Костадинов по Нова тв ден по-рано.
Подписването на споразумение с партията на Владимир Путин "Единна Русия" той обясни с многовекторност на своята формация: "Можем да бъдем едновременно с Русия и САЩ", каза Костадин Костадинов.
Евродепутат от групата "Обнови Европа" повдигна вчера въпроса за споразумение между представители на "Възраждане" и руската страна и поиска Европейският парламент да разследва дали Москва не плаща на представители на "Възраждане".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3066
13
09.05 2025 в 13:44
3010
12
09.05 2025 в 06:27
2030
10
08.05 2025 в 21:01
3935
9
08.05 2025 в 20:45
3028
8
08.05 2025 в 20:05
2247
7
08.05 2025 в 19:26
1905
6
08.05 2025 в 18:25
2878
5
08.05 2025 в 18:25
Може и с марсианците да бъдете, ако има шанс някой лев да падне от там.
6789
4
08.05 2025 в 18:12
Уж късият бил историк ли, етнограф ли, пък неграмотен.
На 9 май и в русия подписват, повторно, за великата пропаганда, споразумението за капитулация.
9 май - край на ВСВ в Европа.
Каква отечествена война какви пет копейки?!
Освен ако не пропагандират, че за тях т.е. рашистите, започнали с нацистите ВСВ за разделяне на Европа, Европа им е родното отечество?!
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага