Депутатите ще гласуват втория вот на недоверие срещу правителството днес в 13:55 часа. Вчера дебатите продължиха близо пет часа.
Вотът беше внесен с подписите на "БСП за България", "Възраждане" и "ИТН" заради според тях лошо управление в областта на отбраната и сигурността на страната.
За да мине в пленарната зала е достатъчно обикновено мнозинство.
От ГЕРБ-СДС и ДПС заявиха, че ще застанат зад правителството и няма да подкрепят вота. Той е обречен на неуспех, защото гласовете на вносителите от БСП, Възраждане и ИТН са недостатъчни.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел