Изпълнителното бюро на БСП е взело решение за провеждане на традиционния митинг-събор "Бузлуджа" на 25 юли 2020 г. в София пред Министерския съвет, съобщи пресцентърът на партията.
Решението е взето днес.
Заедно, социалисти и симпатизанти от цялата страна ще протестират срещу мафията в управлението на страната и за справедливост, допълват от левицата.
Традиционният събор на Бузлуджа бе отменен заради мерките срещу COVID-19. Още преди дни председателят на партията Корнелия Нинова каза, че ако не могат да се съберат в планината, съпартийците ѝ ще митингуват по жълтите павета.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел