Президентът Румен Радев ни пожела стабилност и управление в 4-годишен период, заяви съпредседателят на парламентарната група на „Обединени патриоти“ Валери Симеонов след консултации с държавния глава.
Срещата премина в доброжелателен дух, с много голям процент на съвпадение на тезите и разбиранията ни. Радев ни поздрави за смелостта за съставянето на правителство в коалиционен формат“, заяви Симеонов, цитиран от Фокус. По думите му президентът е декларирал, че разбира отговорността, която поемат, и че след като се е запознал с тяхната програма и със стратегическите приоритети в периода 2017-2021 г., споделя тези приоритети. Той заяви, че можем да разчитаме на президентската институция“, каза още Симеонов.
Другият съпредседател Волен Сидеров посочи, че за първи път при среща с президента са получили положителна оценка, че са европейски националистически организации. „Радвам се, че имаме президент, който оценява патриотичните идеи“, подчерта Волен Сидеров.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
23485
8
24.04 2017 в 22:54
35598
7
24.04 2017 в 21:07
Еми за срам си е.
22193
5
24.04 2017 в 18:44
17761
4
24.04 2017 в 18:18
18860
3
24.04 2017 в 17:37
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му