Председателят на ИТН Слави Трифонов се подигра с насрочения за днес протест в Триъгълника на властта под надслов "Няма да освините и тези избори. 100% машини - 100% санитарен кордон срещу кочината".
Аз не мога да разбера ПП-ДБ защо непрекъснато искат да протестират. По принцип е хубаво човек да протестира, защото това показва, че е свободен, но трябва да има смисъл - в случая основателна причина. Ако гледам от позицията на ПП-ДБ, няма правителство, тоест правителството падна, ще има избори след два месеца. ПП-ДБ твърдят, че ще имат 121 депутата в следващия парламент - ами значи всичко им е наред. При такова мнозинство в следващия парламент те ще могат да направят каквото си искат и да приемат каквито си искат закони. Тогава защо протестират? Или те по-скоро приличат на братята роми в онзи виц, в който те се изправили пред парламента и започнали да скандират: „Искаме, искаме, искаме“, а председателят на парламента излязъл пред събралите се хора и казал: „Добре, кажете какво искате.“ А единият от братята роми казал: „К’вото дадеш бе, бате.“ - написа Трифонов.
Насроченият за днес протест в Триъгълника на властта е с начален час 18:00.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4025
21
16.01 2026 в 07:55
Мижитурки, Слави, станахте едни хлебарки!
2010
20
15.01 2026 в 18:39
17764
19
15.01 2026 в 13:48
6675
18
15.01 2026 в 07:44
2310
17
15.01 2026 в 00:16
-280
16
14.01 2026 в 18:23
9510
15
14.01 2026 в 18:08
-1243
14
14.01 2026 в 17:58
16744
13
14.01 2026 в 17:36
3605
12
14.01 2026 в 16:45
Същто е и бъдещето на БСП!
Следващият ще е Пеевски и ДПСНН.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му