Трифонов се подигра с насрочения за днес протест

OFFNews 14 January 2026 в 14:50 24219 21
Председателят на ИТН Слави Трифонов

Снимка ИТН - пресцентър

Слави Трифонов

Председателят на ИТН Слави Трифонов се подигра с насрочения за днес протест в Триъгълника на властта под надслов "Няма да освините и тези избори. 100% машини - 100% санитарен кордон срещу кочината".

Аз не мога да разбера ПП-ДБ защо непрекъснато искат да протестират. По принцип е хубаво човек да протестира, защото това показва, че е свободен, но трябва да има смисъл - в случая основателна причина. Ако гледам от позицията на ПП-ДБ, няма правителство, тоест правителството падна, ще има избори след два месеца. ПП-ДБ твърдят, че ще имат 121 депутата в следващия парламент - ами значи всичко им е наред. При такова мнозинство в следващия парламент те ще могат да направят каквото си искат и да приемат каквито си искат закони. Тогава защо протестират? Или те по-скоро приличат на братята роми в онзи виц, в който те се изправили пред парламента и започнали да скандират: „Искаме, искаме, искаме“, а председателят на парламента излязъл пред събралите се хора и казал: „Добре, кажете какво искате.“ А единият от братята роми казал: „К’вото дадеш бе, бате.“ - написа Трифонов.

Насроченият за днес протест в Триъгълника на властта е с начален час 18:00.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    4025

    21

    lancelot

    16.01 2026 в 07:55

    А иначе - безкритичен за проституцията на парламентарната си група, м?
    Мижитурки, Слави, станахте едни хлебарки!

    2010

    20

    prikobzon

    15.01 2026 в 18:39

    Селяндур подъл е тоя ******!

    17764

    19

    Краси

    15.01 2026 в 13:48

    Тоя наркоман още ли мърда?

    6675

    18

    ImBlack

    15.01 2026 в 07:44

    Учиндолския цървул по странно стечение на обстоятелствата е на едно мнение с Пеевски, което навежда на мисълта, че отдавна се е продал.

    2310

    17

    Mounted Archer

    15.01 2026 в 00:16

    Човекът-фалос се показа... Спаружен, негоден за каквото и да било, но важно беше да се покаже, за да напомни за себе си.

    -280

    16

    jdravun

    14.01 2026 в 18:23

    Това е изрода от семейсво Адамс,най гнусния тип в империята,дори господ го аказа с недъзи и болеси

    9510

    15

    Dedoto58

    14.01 2026 в 18:08

    Дълга мастийо, бръкни си отзад и бъди щастлив скапан чалгар!

    -1243

    14

    Октим

    14.01 2026 в 17:58

    Вица с циганите да го разказва на неговата публика и фенове, тъй като той е един от основните простаци, които разпространяват циганията в музиката (а и всичко останало) в страната! А щом още не може да разбере защо протестират хората - и то не само ПП-ДБ, а стотици хиляди в цяла България - няма да е лошо да се прибере в селската дупка Учиндол и започне да сади домати облечен в костюм на “Версаче“, тъй като за политик най-малко става!!!

    16744

    13

    borisboris

    14.01 2026 в 17:36

    Не мисля че от медийните изяви на господина могат да се правят каквито и да било изводи. Тези изяви вероятно са странични ефекти от дрога или тежки медикаменти.

    3605

    12

    нещото

    14.01 2026 в 16:45

    Чалгарчето само реши бъдещето си=Аут от парламента на ИТН.
    Същто е и бъдещето на БСП!
    Следващият ще е Пеевски и ДПСНН.