
Опитах се да вдигна нещо тежко и останах там. На брега на морето стана, тренирах, но сега има повече лекарства и болките ми в кръста намаляха.
Така обясни отсъствието си от публичното пространство от десетина дни лидерът на ВОЛЯ Веселин Марешки по бТВ. Той призна, че като студент е обмислял да напусне България и да отиде в Маями или Барселона - градове, свързани с вода, също като родната му Варна.
Ще омъжа дъщеря си Александрина следващия понеделник, с Каракачанов вървим заедно в това отношение, разказа Марешки. Лидерът на ВМРО вдигна сватба на дъщеря си Деница в Боженци в народна носия.
ВОЛЯ няма нищо общо нито с ГЕРБ, нито с БСП, подкрепяме ги, когато решават проблеми, каза още Марешки.
Ще публикувам всички 800 страници от обвинението към мен, ако някой намери една дума за изнудване, ще дам награда, заяви политикът. Той уточни, че ще започне да публикува документите от септември.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Джоан Роулинг с трогателен жест към украински военен, разказвал ''Хари Потър'' в руски плен
Правителството одобри 33% участие на турска компания в проучванията за нефт и газ в Черно море
Станишев за Радев и правителството: Нужен е характер, иначе никой не те уважава
Правителството одобри 33% участие на турска компания в проучванията за нефт и газ в Черно море