Лидерът на "Атака" и кандидат-кмет на столицата Волен Сидеров депозира оставката си като депутат, обяви самият той пред репортери на входа на Народното събрание.
Предстои оставката да бъде гласувана в пленарна зала.
Сидеров обяви намерение да напусне парламента преди дни. Тогава, а и днес, той подкани същото да стори и кандидатът за кмет на София от ВМРО Ангел Джамбазки. „Призовавам Джамбазки, който е член на Европейския парламент с 15 000 евро месечна заплата, до края на предизборната кампания да направи като мен. Да подаде заявление в Европейския парламент. Само по този начин играта ще бъде честна. Всичко друго са игри с избирателите. Ако до петък не подаде оставка, ще имаме пълното право да твърдим, че той лъже и мами избирателите”, каза Сидеров.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
8040
2
24.10 2019 в 21:34
8040
1
24.10 2019 в 21:33
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии