Българи, живеещи в чужбина, излязоха на протести днес - в десетия ден от началота им с искания за оставките на премиера Бойко Борисов, третото му правителство и главния прокурор Иван Гешев.
Лондон, Париж, Мадрид, Копенхаген бяха сред градовете, в които сънародниците ни надигнаха глас с искания за оставки.

Те прибавят и още едно искане към основните две: дистанционно гласуване, което би им позволило да участват в изборите у нас, без да се налага да изминават огромни разстояния и да чакат часове наред пред малкото избирателни секции.
Наши сънародници в Барселона бяха планирали посещение до "къщата в Барселона" - имотът, свързан с разследване на пране на пари, водещо към българския премиер Бойко Борисов, според испански медии. Изисквания на властите, ограничаващи събиранията обаче осуетиха провеждането му.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7810
3
19.07 2020 в 07:58
Поклонение по светите места. Протестиращите българи от всички страни, включително и България, са много остроумни.
За разлика от тъпоумните обекти на протестите!
7000
2
18.07 2020 в 20:05
7811
1
18.07 2020 в 19:52
Направете си сами сметките сравнявайки данните от преброяването през 2009-та с това, което ни прадставя ЦИК предизборно имайки предвид, че вече България е на първо място в целия свят по измиране и ще видите шокиращо нещо - разиграват се около милион мъртви души на парламентарните избори, а социолозите ни внушават че изборът ни е между ГЕРБ и БСП.
Кой нормален би гласувал за едно от две БКП-та?
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Илияна Йотова: Договорът с Боташ можеше да е в полза на България, но политическите конфликти го провалиха
Петър Витанов, ПБ: България няма да подкрепя санкции, които вредят повече на Европа, отколкото на Русия