Протестно автошествие за по-високи заплати организира КНСБ в София. Недоволството е под надслов "За по-високи възнаграждения с бюджет 2024 и ясно и сигурно енергийно бъдеще на България" организират от КНСБ.
Митингът ще започне в 10.00 часа до сградата на Народното събрание, час по-късно от паркинга на площад "Княз Александър I" ще започне протестно автошествие по централни столични булеварди и улици.
Маршрутът на протестиращите: Тръгване от паркинга пл. "Княз Александър I” – пл. „Независимост"– бул. "Цар Освободител" – Орлов мост – бул. "Цариградско шосе" – пл. "Площад на авиацията" – бул. "Цариградско шосе" – Орлов мост – бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" – НДК – бул. "България" – бул. "Акад. Иван Гешов" – бул. "Цар Борис III" – пл. "Руски паметник" – бул. "Ген. М.Д. Скобелев" – ул. "Опълченска" – бул. "Тодор Александров" – пл. "Независимост".
Докато тече акцията на КНСБ е предвидено извънредно заседание на парламента за приемането на второ четене на законопроектите за бюджетите на Националната здравноосигурителна каса и на държавното обществено осигуряване за 2024 г.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4025
2
18.12 2023 в 10:43
3168
1
18.12 2023 в 09:19
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна
Започва избор на новата антикорупционна комисия
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк