Районната избирателна комисия в Перник публикува резултатите при 100 % обработени секционни протоколи от изборите за Народно събрание вчера.
Коалиция „Прогресивна България“ получава 48,43 %, втори са ГЕРБ-СДС с 18,39 %.
Резултатите от изборите за народни представители за 52-рия парламент показват следното разпределение:
„Прогресивна България“ - 48,43 %
ГЕРБ - СДС - 18,39 %
Коалиция „Продължаваме промяната - Демократична България“ - 8,20 %
„Възраждане“ - 4,66 %
ПП МЕЧ - 4,07 %
Опцията „Не подкрепям никого“ са избрали 930 гласоподаватели.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел