Делян Пеевски е внесъл заявление в Софийския градски съд за промяна на ръководството на ДПС.
То е постъпило на 2 декември в СГС и с него се иска Джевдет Чакъров да бъде отписан като представляващ движението въз основа на решение на Централния съвет. С него той бе освободен като председател на ДПС и бе избран нов състав на Централното оперативно бюро.
В съда по делото за регистрацията на ДПС като политическа партия от 20 септември отлежава подобно заявление от Джевдет Чакъров. С него се иска заличаване на Делян Пеевски като председател на ДПС.
По това заявление предстои на 6 декември да бъде направен четвърти опит да тръгне делото по същество.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел