Отровното трио прати имейли на евродепутатите с изказвания на бг министри

OFFNews 29 September 2020 в 09:44 29409 7
Отровното трио прати имейли на евродепутатите с изказвания на бг министри

Проф. Велислав Минеков, адв. Николай Хаджигенов и Арман Бабикян от „Отровното трио" изпратиха имейл до всеки от 705 евродепутати, в който се съдържат публични изявления на действащия министър на икономиката Лъчезар Борисов и министъра на земеделието, храните и горите Десислава Танева. 

Поводът е, че Европарламентът в Брюксел ще заседава, за да дебатира върховенството на закона в България на 5 октомври. 

В първото изказване ясно се констатират корупционни практики в размер между 40 и 60% от цената на проектите, финансирани с европейски средства за справяне с кризата заради COVID-19, а във второто се дават ясни инструкции как да се прикриват злоупотребите с такива, за да бъде продължено финансирането за България.

Сметнахме за почтено да дадем възможност на депутатите в Европейския парламент да се запознаят с корупционните практики в правителството на Борисов достатъчно време преди дебата, без да смятаме посочените примери за изчерпателни в мафиотизираната действителност на страната, обясняват от Отровното трио. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Най-святото семейство: Родът на св. Василий Велики и св. Григорий Нисийски