Група "Остава" се разграничава от "Исторически парк" на Ивелин Михайлов, заяви вокалистът ѝ Свилен Ноев. Повод за позицията е информацията, че басистът на групата Боян Петков става изпълнителен директор на дружеството.
В публикация в социалната мрежа Свилен Ноев е категоричен, че групата няма нищо общо с Исторически парк и с "лицето Ивелин". "Моля ви да не се упражнявате на тази тема! ОСТАВА е Музика и Приятелство! Нищо повече!", написа Ноев във Фейсбук и призова "да приключим глупостите за всички паркове и други тъпотии!!!"
Новият изпълнителен директор на атракциона "Исторически парк" Боян Петков е от основателите на "Остава". С Ивелин Михайлов се познават от години.
До момента той е бил управител на парка. Има дългогодишен опит като директор на завода за бутилирана минерална вода "Банкя", както и като технически директор на всички заводи на "Кока-Кола" в България. Заемал е и ръководна длъжност в "Данон".
Ивелин Михайлов го описва като професионален мениджър.
"Отпреди години се познаваме. Той също е акционер в "Исторически парк", бил е и мой клиент на застрахователни продукти, уточни Михайлов, който обясни оттеглянето си с нуждата да се фокусира върху "оформянето на "Величие" като организация, за да може да се защитават".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол