Още двама депутати се отказаха от имунитета си

OFFNews 09 November 2018 в 20:35 2717 0
Още двама депутати се отказаха от имунитета си
Сотир Цацаров

Още двама депутати внесоха заявление в деловодството на Парламента, че се отказват от имунитета си - проф. Георги Михайлов от БСП и Пламен Христов от Воля.

Вчера главният прокурор Сотир Цацаров поиска имунитета на шестима народни представители, за да започне наказателно преследване срещу тях. Мотивите за всеки от шестимата са различни.

Елена Йончева вече обяви, че се отказва от имунитета си. Същото направи и Борис Кърчев от ГЕРБ.

Социалистът Георги Михайлов е разследван за умишлена безстопанственост и сключване на неизгодни договори.

Пламен Христов, заедно със съпартийците си Веселин Марешки и Кръстина Таскова е обвинен в изнудване.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото