Нинова: Ако не проявим разум, ще върнем Борисов

OFFNews 07 August 2021 в 18:02 3958 4
Нинова: Ако не проявим разум, ще върнем Борисов

Ако не проявим разум, ще върнем Борисов, написа лидерът на БСП Корнелия Нинова във Фейсбук. 

"И днес продължават престрелките между представители на различни партии и внушения за всякакви договорки. Всеки е срещу всеки", добавя тя.

Прави ли ви впечатление, че в последните дни един човек мълчи? Мълчи и вероятно доволно потрива ръце. Ако всички не проявим разум, принципност, спокойствие и стабилност, наесен ще върнем Борисов. А с него и модела му на управление, който и без това още не си е отишъл, допълва лидерът на БСП.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    5115

    1

    Тролов

    07.08 2021 в 21:02

    КУрнелия, май е в истерия, защото никой освен нея не е взел сухо и не се е обрекъл на ИТН/ДПС. И сега зависимостта и ще лъсне, когато никой друг не подкрепи сламените човечета на Учиндолския схемаджия. Затова са тия вопли и стенания "Дайте да подкрепим!" Що ма, нали 3 мандат идва при БСП? Що драпаш за Славчовия?