Направиха фалшив профил на Бойко Борисов в Телеграм

OFFNews 25 June 2025 в 16:00 2627 7
Бойко Борисов.

Снимка БГНЕС/Лили Тоушек

Бойко Борисов.

Направиха фалшив профил с телефонния номер на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов в Телеграм по-рано днес. Това съобщи самият той във фейсбук публикация в профила си.

„Някой е направил профил в приложението “Telegram” с моя телефонен номер. Профилът е фалшив, нямам “Telegram” и каквито и да е било други приложения! Всички съобщения, които се изпращат в “Telegram” с моя номер и от други приложения са фалшиви!“, написа Борисов във фейсбук. 

Борисов допълни, че е пуснал и сигнал до ГДБОП.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3360

    7

    pr07ecH70r

    26.06 2025 в 00:23

    Фалшиф или не, АйКю-то със сигурност е 1:1, та и дори повече от оригинала.

    2247

    6

    Деспин Митрев

    25.06 2025 в 19:41

    Дайте телефонния номер де! Не подушвате ли целта на занятието ;)

    -1243

    5

    Октим

    25.06 2025 в 17:58

    Шаш и паника за тулупа! Наслада за душата!

    3168

    4

    user4eto

    25.06 2025 в 17:11

    Че, то по фалшиво нещо от самия тиквоч има ли?

    20472

    3

    случайно прочетох

    25.06 2025 в 16:29

    Тоя пък! Днес понеже няма новини за него и реши да си създаде. На кой му пука има ли тиквата "Телеграм" или не?

    3320

    2

    avitohol

    25.06 2025 в 16:26

    Напълно му вярвам. Той е толкова страхлив, че съм сигурен и телефон няма след тея взривени пейджъри от израелците.

    510

    1

    sandman

    25.06 2025 в 16:11

    Абе баце, що не ми вдигаш като ти звъня? Ало ало?
    Зайчарникът ли е ало?
     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото