Младежката организация на Движението за права и свободи преизбра за председател Илхан Кючюк.
От 372-та делегати 350 гласуваха за Кючюк.
На форума присъстваха съпредседателите на ДПС Мустафа Карадайъ, Рушен Риза и Четин Казак, зам.-председателите на ДПС Филиз Хюсменова и доц. д-р Алиосман Имамов, Юнал Лютфи член на Централния съвет на ДПС, народни представители, членове на Европейския парламент, кметове на общини и други.
Младежите определиха Ахмед Доган като "символ на партията, който олицетворява нейното единство", отбеляза bTV.
„Ако марката ДПС е силна, има един синоним, който върви с тази марка, този синоним е заедността, дефинирана от доктора по философия г-н Ахмед Доган. Заедността във формата на толерантността, защото, скъпи приятели, днес в тази тревожност в световния, европейския, регионалния, национален план имаме нужда все повече от толерантността имаме нужда различията да бъдат заедно”, заяви Мустафа Карадайь, съпредседател на ДПС.
На 24 април ще се проведе заседание на Националната конференция (висшият партиен орган), на което ще бъде избран новият лидер на партията.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро