Медиите получиха втори анонимен запис, направен от дама във варненско заведение

OFFNews 16 July 2025 в 18:32 10476 9
Запис - илюстрация

Снимка Getty Images

Медиите днес получиха мейл с втори анонимен запис

В сряда по обед анонимен подател с акаунт в Gmail изпрати до множество медии e-mail, озаглавен "Re: buden grajdanin".

В мейла има стенограма и линк към втори запис, за който анонимният подател твърди, че е от разговор на бизнесдамата Пламенка Димитрова с общинския съветник от ПП-ДБ във Варна Николай Стефанов, както и от разговор на Димитрова с бизнес конкурента й Ангел Дерменджиев и варненския кмет Благомир Коцев.

Подателят твърди също така, че записите са направени пред и вътре във варненско заведение.

"Тъй като се появиха много мнения и спекулации относно предишни[я] запис, този път пускаме, както обещахме, и втора част от него. Не за друго, а за да стане ясно, че неясните гласове за някои, са напълни реални и ясни хора" - твърди анонимният подател, но тези негови твърдения няма как да бъдат проверени към момента.

"Вътре в заведението Пламенка сяда на една маса с Благомир Коцев и Ангел Дерменджиев" - пише още в анонимния мейл.

Ако съдим по звуковите следи в изпратения запис, той е направен от дамата, която участва в разговорите.

Не публикуваме записа, тъй като не можем да потвърдим неговата автентичност.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    2252

    9

    Деспин Митрев

    17.07 2025 в 15:43

    юзърче - за 10 минути ставаше с бавните XT-та. Сега е за секунди :)

    2985

    8

    Джендо Джедев

    17.07 2025 в 11:13

    4I4ATA,

    Стрина Пламенка му е казала. На ушенце...

    -60

    7

    4I4ATA

    17.07 2025 в 08:43

    Ерик
    17.07 2025 в 06:39

    Рос*****, как разбра че е айдук? Така чу от сайтовете за дебили ли?

    3168

    5

    user4eto

    17.07 2025 в 00:46

    С кой ви трябва запис? Става за 10 мин.

    2985

    4

    Джендо Джедев

    16.07 2025 в 23:32

    Даже чалмите от Иран правят по-достоверни фейкове. Примерно тоя:

    https://news.cgtn.com/news/2025-06-14/On-the-ground-Iran-released-photos-of-Israeli-fighter-jet-wreckage-1Ec4QSrlOVy /p.html

    2878

    3

    Johnny B Goode

    16.07 2025 в 22:21

    Технически погледнато, този 'buden grajdanin" могат да го намерят за 15 минути кой е.

    -60

    2

    4I4ATA

    16.07 2025 в 21:04

    Тия са толкова жалки....

    17866

    1

    кумчо вълчо

    16.07 2025 в 20:22

    ами така става, като мутрите и прокурорите (то е същото де) и анонимните budeni grajdanini са алиекпрес.
     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски