Акция на няколко държавни органа в пунктове за продажба на горива е започнала тази сутрин, съобщи премиерът Росен Желязков преди началото на днешното правителствено заседание.
„Преди малко започна специализирана акция. Провежда се от няколко ведомства и Междуведомствения координационен център за противодействие на контрабандата. Участват МВР, НАП, „Митници”, както и Метрологията. Целта е масирана проверка на пунктовете за продажба на горива, както по отношение на инфраструктурата за фискализация, избягването на данъчно облагане, така и свързано с качеството на горивата”, каза Желязков.
Той уточни, че акцията няма да е последната, ще има и други.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2630
1
12.03 2025 в 11:47
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци