От посещението на руския премиер Дмитрий Медведев в България няма никакъв резултат. Той дойде , за да постави задача на български министър-председател да се бори в Брюксел за руските интереси – Русия да доставя газ на своите приятели в ЕС, като заобиколи Украйна.
Това обяви лидерът на ДСБ ген. Атанас Атанасов по бТВ. Според него България няма изгода от „Турски поток”. Той напомни, че страната ни има договор за доставка на газ от Русия през Украйна до 2030 година. За какво реално ни е на нас да доставяме газ през успореден газопровод, какъвто ще е „Турски поток”, запита лидерът на ДСБ.
Според него и проектът АЕЦ „Белене” няма да се случи, защото нито един инвеститор няма да дойде при предложените условия. И вместо да се съживява този проект, е трябвало да бъдат осъдени хората, заради които са похарчени милиарди.
От резултата на евроизборите зависи дали ще имам предсрочни парламентарни избори, коментира още Атанасов.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
12568
3
06.03 2019 в 11:02
Борисов се готви, да загроби България и енергийната и система. Браво на човека. Не може да му се отрече, че има голям размах.
12568
2
06.03 2019 в 11:00
15372
1
06.03 2019 в 10:37
Йотова: Европейската комисия предложи най-рисковия бюджет за следващите седем години
Йотова: Европейската комисия предложи най-рисковия бюджет за следващите седем години
Тайно ''окръжно'' и скандал заради премахването на езиковите паралелки
Тръмп изрази опасения за мегасделката между Netflix и Warner Bros. за $72 млрд.
Тръмп изрази опасения за мегасделката между Netflix и Warner Bros. за $72 млрд.