Поздравявам те за победата на парламентарните избори, които се проведоха при изключително трудни обстоятелства заради пандемията“, написа до Бойко Борисов австрийският канцлер и председател на Австрийската народна партия – Себастиан Курц.
„Желая ти успех при преговорите за сформиране на ново правителство. Под твоето ръководство и благодарение на твоя опит ще е възможно да бъде събрана най-широка експертиза, която да помогне за преодоляване последствията от пандемията и да поведе България отново към икономически растеж“, посочва в своето писмо Курц.
В заключение австрийският канцлер благодари на Бойко Борисов за отличното сътрудничество както между двете държави, така и на европейско ниво.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец