Лидерите на управляващата коалиция ГЕРБ и "Обединени патриоти" ще заседават отново днес, за да решат какви ще са персоналните промени в правителството.
На коалиционен съвет вчера премиерът Бойко Борисов, вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов и Валери Симеонов са обсъдили варианти за смени на министри и техните приемници, а днес ще станат ясни крайните решения на управляващите, след като те са дискутирани и с парламентарните групи.
Управляващите вече обявиха, че планират мащабни промени в кабинета заради гражданското недоволство и големите антиправителствени протести. По думите на Борисов става въпрос за "огромен ремонт на кабинета". Той вече поиска три министерски оставки
Още не е ясно дали Борисов ще остане начело на кабинета и дали ремонтът в правителството ще тушира напрежението.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други