Искам да променя всичко в българската политика. Политиците да са по-ангажирани държавници, да гледат за благото на държавата, да са родолюбци, да държат за интересите на България.
Това каза в студиото на OFFNews Мартин Илиев, водач на листата на ПП Глас Народен в 31 МИР в Ямбол и втори в листата в 23 МИР в София, където водач е лидерът на партията Светослав Витков (подкаста с него можете да видите тук).
Най-лесно е да си част от големите и да си с течението. Време е да се даде шанс на малките и новите партии. В малка партия човек може да допринесе повече, да прокара вижданията, така Мартин Илиев обясни защо е избрал Глас Народен за своето участие в политиката.
Със Светослав Витков се уважаваме и се знаем от много време. Той е един от малкото борещи се и иска да направи нещо реално, коментира още Мартин Илиев.
Искаме политиците да променят мисленето си, да са държавници, да са честни искрени, откровени, да няма хаос в техните действия
Зададохме му същия въпрос, който и на Светльо Витков - с коя песен може да се опише сегашната политическа ситуация. Според Мартин Илиев най-близо е "Леле, како" на Контрол, но всъщност няма песен, която да описва всичко точно, защото дъното на дъното на дъното отдавна е минато и би трябвало да се мине към подобряване.
Парламентарни избори 2024
Платена публикация
Купуването и продаването на гласове е престъпление
Следете новините ни в :
Владимир Йончев
Владимир Йончев е главен редактор на OFFNews. Завършил е НГДЕК "Св. Константин Кирил Философ" и специалност философия в СУ "Св. Климент Охридски". Работил е във вестниците "Новинар", "Стандарт", "Телеграф" и "Македония". Носител на наградата "Черноризец Храбър" за журналистическо разследване.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5
2
24.10 2024 в 16:00
889
1
24.10 2024 в 14:25
тази не се бори за промяна, а само за субсидия.
На камерите камионът убиец бил без шофьор. Шишков допуска саботаж
СМГ, Френската или Немската? Не са били нужни мотиви за избора на 90 ученици, показва отговор на РУО
Почина вторият български космонавт Александър Александров
Съветът на ЕС започна процедура за свръхдефицит за България
За по-безопасно пътуване: АПИ ограничава тировете по АМ Тракия днес и в неделя
Съветът на ЕС започна процедура за свръхдефицит за България