Премиерът на Република Северна Македония Димитър Ковачевски осъди подпалването на Културния център „Иван Михайлов” в Битоля.
"В 21 век нищо не се постига с палежи и опожаряване", написа той в личния си профил във фейсбук.
„Дал съм ясни насоки към съответните институции случаят веднага да бъде изяснен”, добавя той.
„Подобни провокации имат за цел да нарушат отношенията между македонския и българския народ. Затова призовавам всички нас да останем спокойни и достойни, а с извършителите ще се разправят институциите”, пише Ковачевски.
Пендаровски осъди палежа на българския културен център
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен