ГЕРБ поиска оставката на зам.-министъра на околната среда

Елица Мартинова 24 January 2014 в 11:44 2170 0
Станислав Иванов, ГЕРБ
Станислав Иванов, ГЕРБ

Оставката на зам.-министъра на околната среда и водите Чавдат Георгиев поискаха днес в кулоарите на парламента от ГЕРБ.

Според опозицията настоящите управляващи назначават в еко министерството същите партийни кадри от Тройната коалиция, заради които Европейската комисия е започнала няколко наказателни процедури срещу България.

Като пример за това от ГЕРБ посочиха новината от вчера, че ЕК ще санкционира Бълрия заради лошото управление на сметищата.

Според депутата Ивелина Василева това е ясен знак, че Брюксел няма доверие на правителството.

Станислав Иванов подчерта, че зам.-министър Георгиев трябва да подаде оставка незабавно, а след него от управлението трябва да се откаже и целият кабинет.

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира