Благодаря на всички, които гласуваха, и на всички, които ме подкрепиха. Радвам се, че хората не се поддадоха на внушения.
Това заяви столичният кмет Йорданка Фандъкова след края на изборния ден. Разбирам това, което ми казаха избирателите: пътят е правилен, хората очакват работа, но очакват и промяна. Предстои до месец да предложа на СОС бюджета на София.
Ще търся подкрепа от колегите от Демократична България и от ВМРО. Ще направя промени в структурата на общината, които ще представя до гласуването на бюджета. Те, разбира се, са свързани и с персонални промени, обясни Фандъкова.
Избирателната активност не е много по-ниска от друг път, коментира тя.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес