ДПС-ДПС оттегли подкрепата си за управлението

OFFNews 15 април 2025 в 18:15 4612 4
Ахмед Доган

Снимка АПС

Ахмед Доган

Това решиха от партията на свое заседание. 

ДПС-Доган сваля подкрепата си от кабинета "Желязков" и напуска управляващото мнозинство. Това съобщиха депутати от партията на извънреден брифинг.

До това решение се стигна след опита на Ахмед Доган да се завърне в т.нар. "сараи" в Бояна и светкавичната реакция на МВР да го изкара от там.

В събота Доган и негови активисти проведоха заседание на Младежкото ДПС в резиденцията в Бояна, а полицията се появи с цял кордон, за да ги изкара от имота. Ден по-късно властите съобщиха, че са установили "осем огнестрелни оръжия, включително автомат "Калашников". Представители на младежката структура на ДПС обвиниха служители на МВР в превишаване на правомощията.

Следете новините ни в :
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

3833

4

Dido

16.04 2025 в 08:10

До 1215 - Така е, но сФинкята какво е? Благословия може би?И нека да не забравяте, че Сопола беше наврян в свински *** само и единствено по времето на Костов!

18012

3

psn

15.04 2025 в 21:27

Каквото и да направят, ще е малко като тръшкане на малко дете. ДПС junior е там да заеме мястото на ДПС soon to be retired.

2956

2

1215

15.04 2025 в 19:17

Ахмед Доган и ДПС са проклятието на България.Каза го Иван Костов преди повече от 25 години.Някой да оспори?

4261

1

БотоксПутю

15.04 2025 в 19:08

Дръндарският етнически миротворец в атака за порции?

 
X

Николай Ненчев: Радев е страхливец!